سفارش تبلیغ
صبا
یک قدم تا ظهور
یکشنبه 90 آذر 27 :: 6:14 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

وقتی بچه بودم تو اوج کنجکاوی هام در مورد این فکر می کردم که چرا همه ی اتفاقات مهم تو جمعه می یوفته؟؟؟ مثلا روز جمعه نماز جمعه می رن....روز جمعه تعطیله....روز جمعه دعای ندبه می خونن.....روز جمعه امام زمان ظهور می کنن و..... بعد از یه عالمه پرس و جو به همه ی جواب هام رسیدم ولی هنوز علت واقعی روز ظهور رو نمی دونستم.... آخه از هر کسی می پرسیدم می گفتن بر اساس روایات .... چند وقت پیش تو کتاب (منتخب الاثر فی امام الثانی العشر(ع)) خوندم که تو ی یکی از روایات اون اومده بود که روز شنبه روز ظهور است.....و در جایی دیگر مشاهده کردم که نه تنها روز جمعه روز ظهور نیست بلکه روز ظهور،شنبه ای که مصادف با عاشورا است روز ظهور است....این واقعا عجیبه که بین همه ی مردم روز جمعه روز ظهوره اما بعضی روایت.... اگه اینطوری باشه امکان داره وقتی آن حضرت ظهور کنند مردم ایشون رو تکذیب کنند....من روایات مربوط به این مطلب رو می زارم قضاوتش با خودتون.

امام باقر (علیه السلام) می فرمایند:حضرت قائم روز شنبه که روز عاشورا است، قیام می کند،روزی که امام حسین (علیه السلام) شهید شد. (کمال الدین،ج2، ص653؛ غیبة طوسی، ص274)
ابوبصیر از امام صادق (علیه السلام) روایت کرده است که فرمود: حضرت مهدی (عج) در روز عاشورا که روز شهادت سیدالشهداست قیام می کنند. گویا در آن شنبه ای که عاشورا در آن واقع شود، همراه او هستم؛ در حالی که بین رکن و مقام ایستاده، جبرییل در مقابل ایشان، برای بیعت ندا دهد و شیعیان حضرت، زمین را با طی الارض زیرپا می نهند و از اطراف عالم جمع شده و با ایشان بیعت می کنند و خداوند هم به وسیله او جهان را مملو از عدالت می کند.

علی بن مهزیار هم از امام پنجم (علیه السلام) چنین نقل کرده است که: گویا با حضرت مهدی (عج) در روز شنبه ای که عاشورا است و بین رکن و مقام ایستاده، هستم.(به نقل از کتاب شش ماه پایانی، نوشته مجتبی السادات، ترجمه محمود مطهری نیا).
امام محمد باقر (ع) می فرماید :
گویا حضرت قائم (عج) را می بینم که روز عاشورا ، روز شنبه ، بین رکن و مقام ایستاده و جبرئیل پیش روی او ندا می کند : بیعت برای خداست . پس زمین را پر از عدل می کند ، همان گونه که پر از ظلم و جور شده بود .
امام جعفر صادق (ع) می فرماید :
قائم ( درود خدا بر او باد ) در شب بیست و سوم ماه رمضان ، به نام {شریفش} ندا می شود و در روز عاشورا ، روزی که حسین بی علی (ع) در آن کشته شد ، قیام خواهد کرد .

؟؟
موضوع مطلب :

وقتی yahoo به دفاع از فراماسون ها بر می خیزدبعد از افشاگری های محققین در سراسر جهان پیرامون فراماسونری جهانی، این تشکیلات شیطانی در صدد برآمد تا جنایات خود را به نحوی توجیه کند. این توجیهات ابتدائاً توسط « دن براون »، نویسنده ی حیله گر و مکار آلت دست فراماسونری به جهانیان عرضه شد. به نحوی که « دن براون » تلاش کرد تا در طی داستان های خود، ضمن لو دادن برخی اطلاعات کم اهمیت و بی فایده ی مربوط به فراماسونری، وجهه ی نهایی فراماسونری را بهبود بخشد. به نحوی که در فیلم « کد داوینچی » گرچه فراماسون ها مجبور به یکسری قتل ها و جنایات می شوند، اما در سکانس پایانی داستان و فیلم منبعث از آن، درمی یابیم که عملاً « لانگدون » نماد شناس نیز این مسئله را درمی یابد که پافشاری بیهوده ی وی در نگرشش نسبت به مسیحیت اشتباه بوده و دیدگاه کابالیست ها و ماسون ها نسبت به ادیان درست می باشد. در واقع فیلم نمایش می دهد که « لانگدون » دختر واقعی مسیح (علیه السلام) را می یابد، اما این فراماسون ها بوده اند که در تمام وقت از دختر واقعی مسیح حمایت می کردند.در داستان و فیلم « فرشتگان و شیاطین » نیز دن براون ضمن لو دادن برخی اطلاعات سطحی و از قبل لو رفته پیرامون ایلومیناتی، بیان می کند که ایلومیناتی عملاً در دسیسه های سیاسی دنیا نقش ندارد، بلکه این مذهبیون افراطی هستند که خود جنایت می کنند و اعمال خود را به ایلومیناتی نسبت می دهند تا ایلومیناتی را بدنام کنند!!!همانگونه که ملاحظه فرمودید، برخلاف ادعای اکثریت تحلیلگران پیرامون آثار « دن براون »، این نویسنده نه تنها تحرکاتی بر علیه فراماسون ها انجام نداده است، بلکه با زیرکی تمام، ورق را به نفع آنان برگردانده و به صورت تلویحی، آنان را دانا و مظلوم معرفی نموده است!!!البته در حال حاضر قصد نداریم تا به صورت جزیی و ریز به ریز به تحرکات « دن براون » بپردازیم، اما این نکته را عنوان می کنیم که اشخاصی همچون « دن براون » خود آلت دست فراماسونری بوده و از سوی آن ها مأمور به ترمیم وجهه ی فراماسونری جهانی می باشند.اما نکته ای که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم، تحرک جدید فراماسونری جهانی در زدودن آثار جنایات خود در انظار عموم می باشد. بدین ترتیب که در تاریخ 31 ژانویه ی 2010 میلادی، یک خبر در صفحه ی اول وبسایت یاهو، توجه مردم جهان را به خود جلب کرد:15 Things You Never Noticed on a Dollarکه ترجمه ی آن می شود: 15 چیزی که شما بر روی دلار متوجه (آن ها) نشده اید.

آدرس خبر:                      http://shine.yahoo.com/channel/life/15-t...lar-575113

yahoo

متن خبر یاهو

yahoo

در این خبر وبسایت یاهو کوشیده است تا تعدادی از علایم روی اسکناس 1 دلاری آمریکا را به مردم معرفی کند و به قول خودش، فلسفه ی این علایم را به مردم بنمایاند. در خبر مذکور، یاهو تلاش کرده است تا چند مورد از موارد نشان دهنده ی دستکاری دلار آمریکا توسط فراماسون ها را نیز رد نموده و فلسفه ای دروغین برای آن ها ببافد.در این جا ما ادعاهای «سایت یاهو» را به همراه پاسخ آن ها بیان می کنیم:1 - سایت یاهو در خبر خود ذکر کرده است که نماد هرم و چشم، نماد مربوط به فراماسونری نبوده، بلکه این نماد مربوط به مصر باستان بوده است. گرچه ادعای یاهو در مورد منشأ این نماد درست است، اما ادعای یاهو در مورد فراماسون ها کاملاً دروغ و بی پایه است. چرا که فراماسون ها از علامت هرم و چشم به عنوان یک نماد مهم استفاده می کنند و این نماد را به همراه بسیاری از نمادهای ماسونی دیگر از مصری های باستان اقتباس نموده اند. این انتقال از مصر باستان به فراماسون های امروز، به وسیله ی بنی اسراییل و تعالیم کابالا صورت گرفته است.
موضوع مطلب :
چهارشنبه 90 آذر 9 :: 6:11 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

در قاموس ما،آب یعنی عطش

                    و عطش یعنی عاشورا

        یعنی نینوا

                                 یعنی ظهری سوزان و آفتابی داغ

                     یعنی لب های خشکیده ،یعنی فریاد های در گلو مانده،

یعنی زینب با چشمهایی پر از خون

           یعنی گلوی غرق در خون علی اصغر

یعنی صدای الله اکبر علی اکبر در روز عاشورا

                                        یهنی ناله های ام لیلا   

یعنی بوسه های زینب بر رگهای حسین...

یعنی سوگنامه ی غمبار نینوای حسین...

         یعنی صورت  سیلی خورده ی رقیه

یعنی...

      یعنی تا ظهر موعود،تا آن زمان که منتقم کرببلا،سوار بر اسبی سپید

از جاده های سبز بی انتها می آید

            و ( این الطالب بدم المقتول بکربلا ) را ندا می دهد.

                                                                  می خواهم برای تو باشم همیشه

کمکم کن آقا

التماس دعا.

پ.ن1: محرم است...منتظران مهدی به گوش؛حسین را منتظرانش کشتند!!!

پ.ن2: ساعت ها را بگویید بخوابندبی حسین زیستن!!!نیازی به شمارش نیست...

 

 
موضوع مطلب :

جلسه ی آخر سوگواری فاطمیه ی دوم در حسینیه حضرت امام(ره) بودم ، حاج آقای صدیقی سخنران جلسه بودند. شب آخر بود و هر کسی که شبهای گذشته از غافله جا مونده بود خودش رو به بیت رسونده بود و ...

شب آخر بود و هر کسی که شبهای گذشته از غافله جا مونده بود خودش رو به بیت رسونده بود و ایشون به زحمت تونسته بودند که اول سخنرانی خودشون رو در بین همهمه و شعارهای مردم که از عشق آقای خود سر می دادند ، آغاز کند .

اندکی از زمان شروع سخنرانی ایشان نگذشته بود که یکدفعه باز همهمه ای در جمع شروع شد و صفوف جلویی همگی با هم از جا کنده شدند ، ایشان حاضرین رو به آرامش و تسلط بر احساسات فرا می خواندند

-من بعد فهمیدم که دلیل این سر و صداها دویدن نوجوانی به سمت آقا برای رسیدن به ایشان بوده -

چند دقیقه بعد آرامش به جلسه برگشت و ایشان با مغتنم شمردن این فضا به بیان مطالبی پرداختند، ایشان گفتند :

((آقا دو سال پیش فرمودند که درباره ایشون چیزی نگم ولی من نمیتونم و اصلاً این جلسه جای این حرفهاست ))

 و بعد به دو مطلب اشاره کردند :

1- ایشان چون از شاگردان حاج آقای بهجت بودند و با ایشان مراوداتی نیز داشتند به نقل از یکی از علما از این عارف واصل فرمودند که حاج آقای بهجت فرمودند که بهتر از مقام معظم رهبری سراغ ندارم.

2- به نقل از یکی از علما که از حاج آقای بهجت ذکر گرفته و شب قدر را درک کرده و به محضر امام زمان(عج) نیز رسیده اند فرمودند که آن عالم وقتی به محضر امام رسیدند از ایشان از رهبرمان پرسیدند ، امام زمان(عج) فرمودند :(( ایشان از ما هستند)) .

رهبر
موضوع مطلب :
جمعه 90 آبان 20 :: 11:20 صبح ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

گل تقدیم شما سلام دوستان... بدلیل اینکه پست قبلی طرفدار شدیدی داشت این پست رو هم در همین مورد می نویسم.گل تقدیم شما

اسم جلاله "الله" روی کفش ورزشی نایک

نایک

.نایک

شلوار جین با عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" روی جیب پشت

تا قبل از این Made In China حتی به تسبیح ها و جانمازهای ایرانیان رسیده بود و حالا کلمه "الله" و عبارت مقدس مسلمانان یعنی "بسم الله الرحمن الرحیم" را به قسمت پشت شلوارهای ایرانیان برده اند و عجیب آنکه برخی مدعیان که پیشتر در اعتراض به عبارت کوکاکولای برعکس شده کفن پوش به خیابان ها می ریختند و در جهت تحریم کوکاکولا و نستله حرکت می کردند،

بسم الله الرحمن الرحیم

فراماسون
موضوع مطلب :
<   1   2   3   4   5   >>   >   
درباره وبلاگ

راه رسیدن به حضرت، یاد دائم آن بزرگوار است، یاد دائم و عدم غفلت لحظه‎اى از آن حضرت، آدمى را به محضر آن حضرت مى‎رساند. یاد دائم حضرت، کار مشکلى نیست حتى از تنفس فیزیکى بدن نیز آسان‎تر است. ... ولى همت مى‎خواهد... *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_* تو گفتی که گنهکاران با شفاعت رسول آمرزیده می شوند ما عقب ماندگان از عصر ظهور پیامبر چه کنیم اگر مصطفای جاودانه تاریخ برایمان دست استغفار بر نیاورد؟
پیوندها
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 28
بازدید دیروز: 88
کل بازدیدها: 386118