سفارش تبلیغ
صبا
یک قدم تا ظهور

!!

یک جوان 33 ساله مصری با مدرک فوق دیپلم اقتصاد که «محمد عبدالتواب رمضان» نام دارد، در یکی از روستاهای مصری ادعا کرده که مهدی منتظر (عج) است و یک ارتش از ملائکه در تسخیر وی هستند.

 این جوان مصری گفت: من حتی با حضرت عیسی مسیح (ع) دیدار کرده و از نزدیک با وی آشنا شده ام ! من خیلی از چیزهایی که دیگران نمی‌دانند را می‌دانم! من از حقایق پشت پرده زیادی اطلاع دارم !

 «محمد عبدالتواب رمضان» همچنین گفت: من و خانواده ام از نسل علی بن أبی طالب (ع) هستیم و جد بزرگ ما امام حسن (ع) است! من در ابتدا یک کشاورز ساده بودم. اما یک روز که خوابیده بودم، ناگهان چیزهای زیادی در خواب به من الهام شد. در خواب دیدم که درب‌های آسمان به روی من باز شده است!

 این مدعی مهدویت در ادامه ادعاهای خود افزود: پس از اینکه درب‌های آسمان به رویم باز شد، ستاره‌ و خورشیدهای زیادی را در آسمان دیدم. وقتی از خواب بیدار شدم دیدم که یک فرشته به نام شیخ محمود دارد با من حرف می‌زند. او به من گفت: تو باید در این زمین با فساد مبارزه کنی ما هم به تو کمک می‌کنیم! تو مهدی منتظر هستی! تو خلیفه خداوند در زمین هستی! با ظهور تو در دنیا فساد پایان خواهد یافت و کلیساهای یهودیان و مسیحیان به مسجد تبدیل خواهند شد! هرکسی که اسلام را نپذیرفت، کشتنش با شمشیر جایز خواهد بود! بیت المقدس و عراق هم از دست اشغالگران آزاد خواهند شد.

 این جوان مصری در ادامه ادعاهای خود گفت: بیشتر حرف آن فرشته که برایم تعجب برانگیز بود، آشنا شدنم با مسیح دجال بود. فهمیدم که عموی من همان مسیح دجالی است که همیشه درباره وی سخن گفته می‌شود! فهمیدم که او از نسل فرعون است و در اصل عموی واقعی من نیست! اکنون من منتظر نزول عیسی مسیح هستم تا با هم به مبارزه به فساد بپردازیم و سرزمین های اسلامی را آزاد کنیم!

 خانواده «محمد عبدالتواب رمضان» که از پدر و مادر و پنج خواهر و سه برادر دیگرش تشکیل شده نیز ادعاهای وی را تأیید کرده و تلاش می‌کنند با داستان پردازی مهر تأییدی بر این ادعاها بزنند.

پ.ن1: یه سری فیلم هم مثل اینکه موجوده ولی نیاز به فیلتر شکن داره...

پ.ن2: 2 ساعته دنبال یه قالب خوبم که متاسفانه همین یافت شد ....

پ.ن3:انشاالله به زودی کلیپ های جالبی می زارم.
موضوع مطلب :
سه شنبه 90 بهمن 25 :: 6:22 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

مقصود از شرایط ظهور، همان شرایطى است که تحقق روز موعود متوقف بر آنها است و گسترش عدالت جهانى به آنها بستگى دارد و مى توان تعداد این شرایط را چنین دانست.

شرط اول: وجود طرح و برنامه عادلانه کاملى که عدالت خالص واقعى را در برداشته باشد و بتوان آن را در هر زمان و مکانى پیاده کرد و براى انسانیت سعادت و خوشى به بار آورده و تضمین کننده سعادت دنیوى و اخروى انسان باشد. روشن است که بدون چنین برنامه و نقشه جامعى، عدالت کاملا متحقق نخواهد شد.

شرط دوم:
وجود رهبر و پیشواى شایسته و بزرگ که شایستگى رهبرى همه جانبه آن روز را داشته باشد.

شرط سوم:
وجود یاران همکار و همفکر و پاسدار در رکاب آن رهبر واحد براى پیاده کردن جهانى آن اهداف بلند. ویژگیهایى را که این افراد مى بایست واجد باشند، در همین شرط نهفته است زیرا این افراد باید داراى خصوصیات معینى باشند تابتوانند آن کار مهم را انجام دهند و گرنه هر گونه پشتیبانى کفایت نمى کند .

شرط چهارم:
وجود توده هاى مردمى که در سطح کافى از فرهنگ و شعور اجتماعى و روحیه فداکارى باشند. تا در نخستین مرحله موعود گروه هاى اولیه پیروان حضرت مهدى (عج) را تشکیل دهند زیرا آن افراد با اخلاص درجه یک که شرط سوم با وجود آنها محقق مى شود، گروه پیشرو جبهه جهانى هستند .
لازم به ذکر است که شرایط چهار گانه فوق مربوط به پیاده کردن عدالت خالص در روز موعود است ولى چنانچه نسبت به شرایط ظهور بسنجیم، یکى از آنهاکه وجود رهبر باشد، کم مى شود. و سه شرط دیگر باقى مى ماند  زیرا معنى ظهور آن است که فرد آماده قیام در آن روز وجود دارد که مى خواهد ظاهر شود و با گفتن این کلمه شرط دوم را ضمنى پذیرفته ایم و خواه ناخواه سه شرط بیشتر باقى نمى ماند .

پ.ن1:یکی از استاد ها شرایط ظهور رو اینجوری می گفتن که اول مردم باید بفهمند که ظلم صورت گرفته و دوم بخواهند که حکومت جهانی بشود.

پ.ن2:به نظر شما مردم چه طوری می فهمند و می خواهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ.ن3:ببخشید یکم دیر بروز شدم آخه رفته بودم مسافرت ضمنا جمکران هم رفتیم اگه لایق باشم واسه همتون دعا کردم.

 

یا مهدی
موضوع مطلب :
چهارشنبه 90 بهمن 12 :: 1:56 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

به راستی اندوه جانگداز غروب هیچ خورشیدی جز با طلوعی دوباره آن از خاطر نمی رود
و اینک طلوع باشکوه امامت
امام مهدی (عج )
بر شمامبارک باد

درآن صیحگاه جمعه 260باززمین وزمان طلوع وغروبی همزمان رابه نظاره نشست

آنگاه که امام حسن عسگری(ع) به فرزندش فرمود ای سید اهلبیت !خود مرا آب بده و مرامهیا کنید برای

وضو و چون بدست فرزند آخرین وضوی نورانی را گرفت به فرزندش فرمود بشارت باد تورا ای پسرک من!

تویی مهدی وحجت خدابرروی زمین توئی پسر من وکودک من ومنم پدر تو توئی م ح م د بن الحسن بن علی بن محمدبن علی بن موسی بن جعفربن محمدبن علی بن الحسین بن علی بن ابیطالب و پدر توست

رسول خدا (ص)

و توئی خاتمه ائمه طاهرین بشارت داد تورا رسول خدا(ص) واین عهدیست بسوی تو از پدرم و پدران طاهرین تو

صلی الله علی اهل بیت ربنا إنه حمید مجید

_____________________________یا اباصالح المهدی.عج.____________________________
به امامت رسیدن یگانه منجی عالم بشریت مهدی صاحب الزمان را بر تمامی
عاشقان ان حضرت تبریک و شادباش عرض مینکنم.
به امید ظهور ان حضرت
موضوع مطلب :
جمعه 90 دی 30 :: 3:25 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

مسجد صبور مسجد کوچکی در منطقه ی قدیمی بحرین است که شیخ محسن صبور آن را بنا کرده است . معجزه ی این مسجد ، این است که هیچ نوع سقفی را قبول نمی کند، بسیاری از مردم سعی کرده اند که سقف از سیمان یا شاخه های خرما یا انواع دیگر پوشش ها بر آن بسازند ،ولی باز روز بعد دیدند که خراب شده است .

مسجدی در بحرین سقفش را باز نگه داشته تا زمانی که حضرت مهدی (عج) ظهور کنند . از علامت های ظهور قضیه ی مسجر صبور در روستای زنج است. شیج الجبلی شخصی را دیده است که آثار هیبت و شکوه و جلال در او آشکار بوده و در خرابه نماز می خواند. به او می گوید : بفرمایید مسجد و آنجا نماز بخوانید.

فرمود : نه این در اصل مسجد است .

به او گفت : تو کیستی؟

فرمود : من صاحب الامر هستم.

پس دامن او را می گیرد و دستش را می بوسد.امام به او می فرماید: این کار را انجام بده و خود نقشه ی مسجد و حدودش را می کشد.

شیخ الجبلی می گوید : مولای من. اگر برای بنای مسجد پولی از مردم روستا طلب کنم، آنها مرا متهم به جمع آوری صدقه برای خود می کنند.علامتی که با آن این تهمت را دفع کنم چیست؟

فرمود: این مسجد هیچ سقفی را قبول نمی کند ، تا زمانی که من غایبم.

پس مسجد را بنا کردند و سعی کردند سقفی بر آن نهند، ولی هر بار سقف فرو می ریخت.

تا آنکه دولت شیعیان را به دروغ متهم کرد.و پلیس بر مسجد گماشت و آن را سقفی بسیار محکم نهادند تا شاید بتوانند این کرامت را دفع کنندو به گمان خود ؛ دروغ شیعیان را ثابت کنند . نگهبان بر آن گماشتند تا هیچ کس سقف را ویران نکند، ولی شب خواب بر آنها غلبه می کند و صبحگاه می بینند که سقف مسجد از جا کنده شده و به طرف دیگر واژگون شده است ؛ مانند قوطی ای که در آن را برگردانده باشند.و این مسجد بدون سقف مانده تا به امروز و تا زمان ظهور حجت (عج).

مسجد صبور

مسجد صبور

پ.ن1:به گلها بگویید به اشک ژاله، رخ بشویند و بلبلان را به نوحه خوانی بخوانید که پیامبر باران، امشب دیگر نمی خندد.
سیاه پوش بیست و هشتمین روز صفر، شانه به شانه آسمان فشرده در ابر مدینه مى گریم.


پ.ن2: سلام بالاخره امتحانام تموم شد. یه تشکر ویژه از کسایی که تو این مدت هم نظراتشون رو دریغ نکردن...

پ.ن3: این ایام تسلیت.
موضوع مطلب :
چهارشنبه 90 دی 7 :: 4:19 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

 

جمعه

*شاگرد: استاد ، چکار کنم که خواب امام زمان رو ببینم !؟ 

استاد: شب یک غذای شور بخور . آب نخور و بخواب . ببین چه خوابی میبینی .
شاگرد دستور استاد رو اجرا کرد و برگشت.
شاگرد: استاد دائم خواب آب میدیدم ! خواب دیدم بر لب چاهی دارم آب مینوشم . کنار لوله آبی در حال خوردن آب هستم ! در ساحل رودخانه ای مشغول.... گفت اینا رو خواب دیدم!
استادش فرمود : تشنه آب بودی خواب آب دیدی ؛ تشنه امام زمان بشو ....تا خواب امام زمان ببینی !

*"از مأموریت که برگشت، خوشحال بود. پرسید: «راستی فرمانده! گمراه کردن اینها چه
فایده ای دارد؟ » ابلیس جواب داد: « امام اینها که بیاید، روزگار ما سیاه خواهد شد؛

                      اینها که گناه میکنند، امامشان دیرتر می آید...»"


*جزیره خضرا آن دلی است که امام زمان در آن تاب بیاورد ، اگر امام زمان علیه السلام در دلت آمد ، آن دل جزیره خضرا است... آیت الله بهجت

گل تقدیم شماپ.ن:سلام دوستان...ممنون از حضورتون....به علت شروع امتحاناتم تا چند وقتی بروز نیستم....

منو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید....منتظر نظراتتون.گل تقدیم شما
موضوع مطلب :
<   1   2   3   4   5   >>   >   
درباره وبلاگ

راه رسیدن به حضرت، یاد دائم آن بزرگوار است، یاد دائم و عدم غفلت لحظه‎اى از آن حضرت، آدمى را به محضر آن حضرت مى‎رساند. یاد دائم حضرت، کار مشکلى نیست حتى از تنفس فیزیکى بدن نیز آسان‎تر است. ... ولى همت مى‎خواهد... *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_* تو گفتی که گنهکاران با شفاعت رسول آمرزیده می شوند ما عقب ماندگان از عصر ظهور پیامبر چه کنیم اگر مصطفای جاودانه تاریخ برایمان دست استغفار بر نیاورد؟
پیوندها
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 28
بازدید دیروز: 88
کل بازدیدها: 386118