سفارش تبلیغ
صبا
یک قدم تا ظهور
سه شنبه 92 اردیبهشت 3 :: 6:51 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

گاهـ ـگاهـ ـ ـی کـ ـ ـه دلـ ـ ـم می گیـ ـرد

                                                  زیر بـ ـ ـاران بـ ـهاری

                                                                          جانمـ ـازم پهـ ـن است

            جانمـ ـ ـ ـازم

                               بوی عطـ ـ ـر گـ ـ ـل نرگـ ـ ـس دارد

                                                                            بوی دلـــ ــ ــ ــ ــ ــ ـتنگی روز جمعـ ـ ـ ـه

                               از همـ ـان نوع غریـ ـبـ ـش،

                آری،

عصـ ـ ـ ـر جمعه

                  زیـ ـ ـر باران

                               منتـ ـ ـظر باش

                 آمدن نزدیک است

                                     تا نیاید مهدی

                                                    آسمان دلگیر است

تا نیاید مهدی

                  جمعه ها هر هفته،

                                          یاد عطر گل نرگس برپاست

 جمعه ها هر هفته،

                        چشمها گریان است

                                                 و

                                                   تمام غم ما هم اینست

            که چرا باز نیامد مهدی؟؟

                                           و چرا سخت گرفتار گناهیم هنوز؟....

 

تقدیم نوشت:تقدیم به کسی که منتظرش هستیم...ولی دلخونش می کنیم... یوسف زهرا(س)...

خواهش نوشت: لطفا در موردش نظرات سازنده بدین

ته نوشت: التماس دعای سفارشی. کپی برداری بدون ذکر وبلاگ ممنوع.
موضوع مطلب :
جمعه 91 اسفند 11 :: 2:36 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

حتی

      در میــانــ  هیاهــوی بازار این روز ها هــمـ

                            نبودنتـــ

                                     بـدجور به چشم می خــورد

           .

              .

                 .

                         گرانی پستــه و برنج

          فرقــی ندارد

                                            تو نباشیــ ،

         دنیا ،

              مفتــ هم

                         گران است.....

تذکر نوشتـ : بابت پستی که اسامی یاران امام زمان (عج) توش نوشته شده با ید بگم که این فید ساختگی نیس و صرفا جهت اطلاعتون هم منابعش رو نوشتم. پس لطفا دیگه در باره ی ساختگی بودنش سر کوفت نزنین. همین!

تقدیم نوشتـ :تقدیم به حضرت ولی عصر(عج) خورشید پشت ابرهای هر روزه ام...

پی نوشتـ : برداشت سیاسی ممنوع!!

ته نوشتـ : التماس دعای شدید !!
موضوع مطلب :
یکشنبه 91 بهمن 29 :: 1:46 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

 

..

مهدی جان؛

آلودگی هوا که سهل است! آلودگی دلهایمان نیز از حد هشدار گذشته و نفس‌هایمان به شماره افتاده؛

سال‌هاست زندگی‌مان تعطیل رسمی‌ست.

هوای باریدن نداری مولا؟

دل نوشت : نه حوصله بروز شدن دارم نه وقتشو .انشاالله به زوده اگه خدا بخواد بروز می شم.
موضوع مطلب :
سه شنبه 91 تیر 6 :: 10:9 صبح ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

قبل نوشت : گاهی زندگی مردان بزرگ سرنوشتت را تغییر می دهد حتی اگر باور نکردنی باشد.

اصل نوشت : در خانواده ای مسیحی متولد می شود . بعد از چند سال به دین اسلام می گراید . از اصحاب خاص امام جواد (ع) ، امام رضا (ع) و امام هادی(ع) به شمار می رفت. [ برای رسیدن به خدمت حضرت ولی عصر (عج) بیست بار به حج مشرف می شود اما در هیچ کدام از سفر هایش موفق نمی شود .شبی در خواب ندایی می شنود که به حج برو امام خود را خواهی یافت شادمان از خواب برمی خیزد و پس از چندی به اتفاق چند تن از دوستانش راهی حج می شود . پس از رسیدن به کوفه به جست و جو ی گمگشته خود می پردازد اما خبری نمی یابد . به راه خود ادامه می دهد تا به مدینه می رسد چند روزی را در مدینه به جست و جو می پردازد اما دو باره خبری نمی یابد . نا راحت از اینکه شاید این بار نیز امام خود را نیابد را هی مکه می شود . باز پس از جست و جو های مکرر خبری نیافت که نیافت حجش را ظرف یک هفته انجام داده و تمام وقتش را صرف جست و جو برای دیدن مولا می گذراند . روزی متفکرانه در مسجد نشسته بود ناگهان کعبه گشوده می شود و مردی لاغر اندام که با دو برد احرام بسته بود خارج می شود و می نشیند . مهزیار [ سر داستان نهان شد] به نزد مرد می رود مرد به احترام مهزیار بر می خیزد . مهزیار اینگونه می گوید [ به دلیل وجود نقل قول خلاصه گفتن مجاز نمی باشد ] : ... و راههای پست و بلندی را طی نمودیم، تا آن که به گردنه ای رسیدیم. از گردنه بالا رفتیم؛ در آن طرف، بیابانی پهناور دیده می شد. چشم گشودم و خیمه ای از مو دیدم که غرق نور است و نور آن تلألویی داشت.

آن مرد به من گفت: نگاه کن. چه می بینی؟
 گفتم: خیمه ای از مو که نورش تمام آسمان و صحرا را روشن کرده است.
گفت: منتهای تمام آرزوها در آن خیمه است. چشم تو روشن باد. این جا حرمی است که داخل آن نمی شود، جز ولیّ خدا. توقف کن، تا اجازه بگیرم. داخل شد و بعد از زمانی کوتاه بیرون آمد و گفت: خوشا به حالت که به تو اجازه دادند.

وارد خیمه شدم. دیدم ارباب عالم هستی، محبوب عالمیان، مولای عزیزم، حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان مهربانم روی نمدی نشسته اند. چرم سرخی بر روی نمد قرار داشت، و آن حضرت بر بالشی از پوست تکیه کرده بودند. سلام کردم. بهتر از سلام من، جواب دادند.
آن حضرت روحی الفداه را با نهایت سکینه و وقار و حیاء و حسن و جمال، زیارت کردم، ایشان احوال یکایک شیعیان را از من پرسیدند. عرض کردم: آنها در دولت بنی عباس در نهایت مشقت و ذلت و خواری زندگی می کنند.
فرمودند: « ان شاء الله روزی خواهد آمد که شما مالک بنی عباس شوید و ایشان در دست شما ذلیل گردند.
بعد فرمودند: پدرم از من عهد گرفته که جز، در جاهایی که مخفی تر و دورتر از چشم مردم است، سکونت نکنم؛ به خاطر این که از اذیت و آزار گمراهان در امان باشم تا زمانی که خدای تعالی اجازه ظهور بفرمایید.
و به من فرموده است: فرزندم، خدا در شهرها و دسته های مختلف مخلوقاتش همیشه حجتی قرار داده است تا مردم از او پیروی کنند و حجت بر خلق تمام شود. فرزندم، تو کسی هستی که خدای تعالی او را برای اظهار حق و محو باطل و از بین بردن دشمنان دین و خاموش کردن چراغ گمراهان، ذخیره و آماده کرده است. پس در مکانهای پنهان زمین، زندگی کن و از شهرهای ظالمین فاصله بگیر و از این پنهان بودن وحشتی نداشته باش؛ زیرا که دلهای اهل طاعت، به طرف تو مایل است، مثل مرغانی که به سوی آشیانه خود پرواز می کنند و این دسته کسانی هستند که به ظاهر در دست مخالفان خوار و ذلیل اند؛ ولی در نزد خدای تعالی گرامی و عزیز هستند. اینان اهل قناعت و متمسک به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و تابع ایشان در احکام دین و شریعت می باشند. با دشمنان طبق دلیل و مدرک بحث می کنند و حجتها و خاصان درگاه خدایند؛ و در صبر و تحمل اذیت از مخالفان مذهب و ملت چنان هستند که خدای تعالی، آنان را نمونه صبر و استقامت قرار داده است و همه این سختیها را به جان و دل می پذیرند. فرزندم، بر تمامی مصایب و مشکلات صبر کن؛ تا آن که خدای تعالی وسایل دولت تو را مهیا کند و پرچمهای زرد و سفید را بین حطیم و زمزم بر سرت به اهتزار درآورد و فوج فوج از اهل اخلاص و تقوی نزد حجرالاسود به سوی تو آیند و بیعت نمایند. ایشان کسانی هستند که پاک طینتند و به همین جهت قلبهای مستعدی برای قبول دین دارند و برای رفع فتنه های گمراهان بازوان قوی دارند.
 آن زمان است که درختان ملت و دین بارور گردد و صبح حق درخشان شود. خداوند به وسیله تو ظلم و طغیان را از روی زمین برمی اندازد و امن و امان را در سراسر جهان ظاهر می نماید. احکام دین در جای خود پیاده می شوند و باران فتح و ظفر زمینهای ملت را سبز و خرم می سازد.

بعد فرمودند: آنچه را در این مجلس دیدی باید پنهان کنی و به غیر اهل صدق و وفا و امانت اظهار نداری. »
در وقت وداع، بیش از پنجاه هزار درهمی که با خود داشتم، به عنوان هدیه خدمت حضرت تقدیم نموده و اصرار کردم که ایشان قبول نمایند.
مولای مهربان تبسم نموده و فرمودند: این مبلغ را که مربوط به ما است در مسیر برگشت استفاده کن و به طرف اهل و عیال خود برگرد؛ چون راه دوری در پیش داری.

بعد نوشت : مهزیار ، تو برای یک بار دیدن امامت بیست بار حج رفتی اما ما برای سالها زندگی با امام مان یک بار ترک گناه نکردیم. گریه‌آور

پی نوشت : تولد آقامون نزدیکه دعا برای ظهور هر چه سریع تر یادتون نره.
موضوع مطلب :
شنبه 91 اردیبهشت 23 :: 4:21 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

مولای من؛
در عصری زندگی می‌کنیم که دشمن کافر، با تمام قوا، سعی داره اسلام و دین رو نابود کنه...

هدف شلیک گلوله ‌های نامرئی ‌شم، مغزهای ما مردم....

مردمی که اطلاعات کافی ندارن و فریب گفته ‌ها و دیده‌ هاشون رو می‌خورن...

آخه متأسفانه دشمنای ما، دارن هرکسی رو به زبون خودش فریب میدن.......

یکی که فقط اسم مسلمونی، تو شناسنامش ثبت شده و از باطن دین خبر نداره، با اولین شبهه ی ساده، جذب دشمن میشه و از حقیقت کناره می‌گیره...!

اون یکی که مسلمونه و ادعای مسلمونی هم داره، با نشستن سر ماهواره‌ های دشمن، شستشوی مغزی می‌ شه و ناخود آگاه به کِرم داخل سیب تبدیل می‌ شه...!

اون یکی که اسیر شهوت‌ ها و هوس ‌هاشه، با کانال‌های دیگه ی ماهواره‌، از خود بی ‌خود میشه و جذب دشمن...!

خلاصه هر کس به نوعی.......

وای چقدر تبلیغات گسترده است.....

برای هر قشری، برای هر تیپ خاصی، برنامه‌ های خاص‌تر...!

هرکسی رو به زبون خودش گول می ‌زنن...

حقا که شیطان داره شبانه‌ روزی، تخم‌های خودش رو در جاهای مختلف دنیا می‌ کاره و اکثر ما مسلمون‌ها هم بی‌خبر و غافل از همه ‌جا، سرمون به زندگی و کار و حساب ‌کتاب خودمون گرمه.....

به راستی که حق فرمودن: در آخرالزمان ممکنه صبح با ایمان از خونه خارج بشیم و شب بی‌ ایمان به خونه برگردیم و صبح با ایمان باشیم و در فاصله ی شب تا صبح، بی‌ ایمان........

منتظر نوشت: پیامبر اکرم-ص: هر کس پیشانی مادر خویش را ببوسد، از آتش جهنم دور می ماند . . .

پی نوشت: همزمان با میلاد حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز زن و مادر و همچنین تولد حضرت امام خمینی (ره) یک قدم تا ظهور یک ساله می شود ..... منتظر روشنی نیز با تبریک و تهنیت خدمت صاحت مقدس امام زمان(عج) و همه ی شما عزیزان به خصوص مادران عزیز شهدا و ایثارگران این روز فرخنده ، میمون و مبارک را گرامی می دارد.

غم نوشت: دوستان با عرض پوزش بنده به علت نزدیک شدن به ایمام پر فیض و غمفزای امتحانات به مدت یک ماه و اندی از بروز شدن و آپیدن معذورم .... بنده را از دعای خیرتان محروم نکنید .... تو این ایام وب رو فراموش نکنید.                          ملتمس دعای شما عزیزان - منتظر روشنی.

 

مادر
موضوع مطلب :
<   1   2   3   4   5   >>   >   
درباره وبلاگ

راه رسیدن به حضرت، یاد دائم آن بزرگوار است، یاد دائم و عدم غفلت لحظه‎اى از آن حضرت، آدمى را به محضر آن حضرت مى‎رساند. یاد دائم حضرت، کار مشکلى نیست حتى از تنفس فیزیکى بدن نیز آسان‎تر است. ... ولى همت مى‎خواهد... *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_* تو گفتی که گنهکاران با شفاعت رسول آمرزیده می شوند ما عقب ماندگان از عصر ظهور پیامبر چه کنیم اگر مصطفای جاودانه تاریخ برایمان دست استغفار بر نیاورد؟
پیوندها
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 28
بازدید دیروز: 88
کل بازدیدها: 386118