سفارش تبلیغ
صبا
یک قدم تا ظهور
پنج شنبه 90 آبان 12 :: 8:24 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

مثلث ‏برمودا

در جنوب غربی ایالات متحده آمریکا، منطقه‏ای وجود دارد که به مثلث ‏برمودا معروف است . رسانه‏ های غربی، با افسانه‌سازی‏های جهت‌دار درباره آن، خواسته‏اند این منطقه را، منطقه‏ای مرموز و پر خطر قلمداد کنند .

در این مقاله ضمن بررسی این موضوع، تطبیق نا به ‏جای آن بر «جزیره خضراء» مورد نقد و ارزیابی قرار خواهد گرفت .

شرح مناطق مثلث ‏برمودا

این مثلث، یک مثلث فرضی است که راس آن، جزایر برمودا و قاعده آن، ایالات متحده آمریکا (ایالت‏های جنوب شرقی) و اضلاع آن کشورهای کوبا، هائیتی، دومینیکن و جامائیکا را شامل می‏گردد.

وضعیت کشورهای واقع در منطقه مثلث ‏برمودا

کوبا: با بیش از 160 جزیره - در جنوب سواحل فلوریدای آمریکا و شمال غرب دریای کارائیب واقع شده است .

جمعیت آن در سال 1979 م . حدود ده میلیون نفر بوده است که اکثرا مسیحی‏اند و زبان آن اسپانیولی است .

هائیتی (Haiti): «هائیتی‏» نیز از مستعمرات اسپانیا بود. رقابت ‏بین استعمارگران اروپایی، موجب بروز جنگ‏های متعددی، در این منطقه شد. فرانسویان و انگلیسی‏ها، به حمایت از دزدان دریایی، به آزار اسپانیایی‏ها می‏پرداختند؛ بالاخره فرانسویان آن جا را متصرف شدند و تا اوایل قرن نوزدهم، هائیتی را در استعمار خود داشتند .

باهاما (Bahamas): باهاما، شامل حدود 70 جزیره و 2000 جزیره صخره‏ای است . کریستف کلمب در 1492 م . آن را کشف و به اسپانیا ملحق کرد. در قرن هفده و هیجدهم میلادی، بین انگلیس و اسپانیا، جنگ‏هایی بر سر «باهاما» روی داد که منجر به تصرف آنها در سال 1783 م . به وسیله انگلیس شد .

جامائیکا و دومینیکن: وضعیت این کشورها نیز کمابیش، همانند کوبا، باهاما و هائیتی بود. رقابت استعمارگران اروپایی و ظهور قدرت جدیدی به نام «ایالات متحده آمریکا» در مجاروت آنها، شرایط زیر را برای این منطقه فراهم کرد:

1. کودتاهای متعدد متکی به نفوذ استعمارگران

2 . رقابت‏های فشرده نظامی به ویژه در دریاهای منطقه

3 . مبارزات مستمر و پی‏گیر مردم به شکل‏های مختلف نظامی و سیاسی .

موقعیت جزیره خضراء

 محل «جزیره خضراء» در دریای "سفید مدیترانه" فعلی است.  این وصف، از گذشته‏ های بسیار دور، برای این دریا اطلاق می‏ شد و هم اکنون نیز به همین نام خوانده می‏شود. دلیل آن نیز رسوبات سفید رنگ بستر دریا است؛ به گونه‏ای که آب آن، سفید به نظر می‏رسد. چنان که دریای سیاه و دریای سرخ نیز به همین دلیل، سیاه و سرخ نامیده شده‏اند .

بنابراین محل «جزیره خضراء» در داستان جزیره با سواحل غربی اقیانوس اطلس و جزایر برمودا و امثال آن ارتباطی ندارند .

خدشه بر چهره مهدویت و امام زمان

گذشته از اشکالات متعدد و تاریخی داستان «جزیره خضراء» ، تطبیق آن بر «مثلث ‏برمودا» علاوه بر آن که ترسیمی نادرست و غیر معتبر است؛ چهره امام زمان (عج) را نیز مخدوش می‏سازد .

آنچه در داستان «جزیره خضرا» آمده، آن است که کشتی‏ های دشمنان غرق می‏شود؛ نه این که تعداد زیادی هواپیما و کشتی - آن هم بدون آن که خصومتی داشته باشند - به قعر دریا فرستاده می‏شوند و یا از صحنه روزگار محو می‏شوند .

چنین تصوراتی، اساسا با رسالت امام زمان (عج) و سیره آن حضرت و پدران گرامی‏اش، در تضاد کامل است. چه این که غرق و نابود کردن اموال کسانی که خصومتی با آن حضرت ندارند، کاری نیست که در شان پیشوایان معصوم علیهم السلام باشد .

در مورد «جزیره خضراء» و تطبیق نادرست آن بر «برمودا» باید گفت:

1- اصل داستان غیر قابل قبول است.

2- «جزیره خضراء» در دریای مدیترانه است، نه اقیانوس اطلس.

3- وقایع «مثلث ‏برمودا» ساخته رسانه‏ های غربی و افسانه‏ سازان است.

4- بر فرض که افسانه‏ های «برمودا» صحیح باشد، هیچ ربطی به امام زمان و مقام آن حضرت ندارد .

مثلث برمودا

منبع:مجله انتظار ،ش 3 .
موضوع مطلب :
جمعه 90 مهر 29 :: 8:31 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

 

نقشه ظهور

سلام نقشه ظهور اقامون رو برای مشاهده و دانلود گذاشتم  بهتون توصیه می کنم این نقشه رو که در اون روایت ظهور امام زمان (عج) و لشکر کشی دشمنان از اروپا تا آسیا رو با شیوه ای بسیار زیبا به نمایش گذاشته مشاهده کنید .

برای مشاهدهنقشه کلیک کنید.

پس نوشت : سلام دوستان چون این نقشه براساس محکمات از جمله خروج سفیانی،یمانی ، و خسوف بیدا،ندای آسمانی، قتل نفس زکیه است که البته در جزییات این روایات ضعیفی است "مثلا  آیا خروج یمانی و حرکت آنها به این صورت خواهد بود؟" و نشانه های غیر حتمی از جمله  سید حسنی و پرچمهای زرد و لشکر هاشمی است  .بنابراین تمام این نقشه بر اساس حدسیات و گمان هایی است که زده شده و طراحی کامل این مسایل کار انسان جایزالخطا نیست .

تشکر نوشت : ممنون از آقای محمد علی حدیدی به خاطر دقتشون. 
موضوع مطلب :
جمعه 90 مهر 22 :: 8:50 عصر ::  نویسنده : منتظر روشنی(س .ن)

شاید این پست من اصلا ربطی به وبم نداشته باشه ولی یه چیزی هایی در آخر الزمان رخ می ده و ما رو ناخواسته در گیر می کنه که شاید اگر اندکی آگاهی داشته باشیم به این ها دچار نشیم..... خوندنش برای یه دفعه ضرر نداره.....

 هشدار جدی واژه god..... نام جلاله الله نیست بلکه معنای دیگری دارد

واژه godدر زبان عبری بر عکس معنی دارد و به صورت dogنوشته می شود که معنی سگ دارد که یکی از خدایان مصر بوده ....

مگه همه ما نخواندیم اسم در زبان انگلیسی همان خود اسم است محمد همان محمد خوب کلمه الله هم صفت و اسم است درسته پس چرا در زبان انگلیسی  god شده دلیل دارند دوستان دقت کنید این حیله فراماسونها بوده که god را خدا معنی کرده است و به صورتب و ترد زبان کرده است

دیگه ما نمی گیم                      in the name of god

بلکه درستش اینه                    in the name of allah

الله

 حضرت علی (ع) امام اول شیعیان و خلیفه چهارم اهل تسنن محسوب می شود و مورد تایید همه مسلمانان به هر نحوی می باشد.

ولی جدیدا کفش هایی وارد شده و به فروش می رسه که در داخل آن نام امام بزرگوار این یار یتیمان و بی کسان این عادل درگاه اللهی رو در داخلش نوشته و من و شما هم از همه جا بی خبر به جای اینکه آمریکا و اسرائیل کف کفش باشه - این کفش ها که کار وهابی های کثیف این صهیونیست های پست و ذلیل و خوار و رفقاشون آمریکا و اکثر اروپاییان و ... پا می کنیم و به امام مون جسارت می کنیم خدایی نکرده........ به هر حال هر مکتبی باشید حضرت علی (ع)  رو قبول دارید پس اطلاع رسانی و مقابله کنید .... اجرتون با خدا.

 

حیله

حیله
موضوع مطلب :
<   <<   6   
درباره وبلاگ

راه رسیدن به حضرت، یاد دائم آن بزرگوار است، یاد دائم و عدم غفلت لحظه‎اى از آن حضرت، آدمى را به محضر آن حضرت مى‎رساند. یاد دائم حضرت، کار مشکلى نیست حتى از تنفس فیزیکى بدن نیز آسان‎تر است. ... ولى همت مى‎خواهد... *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_* تو گفتی که گنهکاران با شفاعت رسول آمرزیده می شوند ما عقب ماندگان از عصر ظهور پیامبر چه کنیم اگر مصطفای جاودانه تاریخ برایمان دست استغفار بر نیاورد؟
پیوندها
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 28
بازدید دیروز: 88
کل بازدیدها: 386118